30. 9. 2024

VALMEZ DEZA RUN

V neděli 22. září se ve spolupráci s městem Valašské Meziříčí uskutečnil Valmez DEZA run. Tento běžecký závod přilákal přes 400 registrovaných závodníků, kteří soutěžili v různých věkových kategoriích na tratích přizpůsobených jejich věku.

Závod byl nejen o sportovním zápolení, ale také o společenském setkání a zábavě pro celou rodinu. Doprovodného programu se ujali mimo jiné i hasiči z DEZA, a.s., kteří pro přítomné přichystali ukázku hasičské výstroje. Pro ty nejodvážnější byla připravena jedinečná příležitost vidět náměstí z ptačí perspektivy díky nové plošině hasičského vozu.

Valmez DEZA run byl úspěšnou akcí, která spojila sportovce, rodiny i nadšence do hasičské techniky. Děkujeme všem účastníkům, organizátorům i všem klukům z HZS za skvělý zážitek!